Kontakt

KONTAKT OS FOR TILBUD ELLER YDERLIGERE OPLYSNINGER

Besøgsadresse

JCN Industriservice ApS
Øde Hastrup Vej 67
4000 Roskilde

CVR: 39053314

Tlf. +45 8282 8889
Mail: kontakt@jcni.dk

Indehaver
Jan C. Nandfred
Tlf +45 4254 5637
Mail: jan@jcni.dk

Driftsafdelingen

Alt omkring logistik og praktiske ting vedr. kommende eller igangværende opgaver 

 

Drifts & Salgsleder
Anders Sørensen
Tlf. + 45 5239 1802
Mail: anders@jcni.dk

Drifts & Administrativ Koordinator
Mike Thomassen
Tlf. +45 29726353
Mail: mike@jcni.dk

Formand
Paick K. Nielsen
Tlf. +45 5363 9288
Mail: paick@jcni.dk

Formand
Paw Nielsen
Tlf. + 45 2911 0810
Mail: paw@jcni.dk

Ved akut behov for hjælp

ift. sprængning, kedelrensning mv. kan vi træffes 24/7/365 på:

Tlf. +45 4254 5637
Tlf. +45 5239 1802
Tlf. +45 5363 9288